default_mobilelogo

Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków

Właściwość terytorialna

Miasto Wrocław-Krzyki - ulice

A

Abrachama Gen.  
Afgańska
Agrestowa 
Akacjowa Al. 
Aleja Armii Krajowej 
Aleja Róż 
Aleja Słowackiego 
Aliancka
Alpejska 
Ametystowa 
Arabska
Armii Krajowej Al.
Asfaltowa

B

Balladyny
Bardzka 
Bengalska 
Biegła
Bielawska 
Bieruńska 
Birmańska 
Biskupa Bernarda Bogedaina 
Biwakowa 
Bliska 
Blizanowicka 
Boczna 
Bogucicka 
Bohaterska 
Boiskowa 
Borowska
Borówczana 
Bołtucia Mikołaja Gen. 
Braterska 
Brochowska 
Brossa 
Brylantowa 
Brzeska 
Brzezińska 
Brzoskwiniowa 
Brzozowa 
Buforowa 
Buraczana 
Bursztynowa 
Burzowa 
Bytomska 
Będzińska

C

Centralna 
Chińska 
Chlebowa 
Chmurna 
Chorzowska 
Chudoby 
Chyłżan 
Chłodna 
Ciepła 
Cisowa 
Cukrowa 
Czechowa Antoniego 
Czechowicka 
Czekoladowa 
Czeremchowa 
Czereoniowa 
Czerska 
Czołgistów

D

Daleka 
Dalemiców 
Dawida Jana Władysława
Dereniowa 
Deszczowa 
Diamentowa 
Dobrzyńska 
Dożynkowa 
Drukarska 
Dróżnicza 
Dusznicka 
Dworcowa nr parzyste 
Dyrekcyjna 
Działkowa 
Dzierżoniowska 
Dąbka Płk. Stanisława 
Dębowa Al. 
Długopolska

E

Energetyczna

F

Filipińska 
Filipowicza Juliana Gen. 
Fizylierska

G

Gajowa 
Gajowicka (wszystkie parzyste
i nieparzyste od nr 57 dk) 
Garwolińska 
Gazowa 
Gałczyńskiego 
Gen. Dąbrowskiego 
Gen. Kniaziewicza 
Gerberowa 
Glebowa 
Gliniana 
Gliwicka 
Glogera Zygmunta 
Goetla Wlerego 
Gogolińska 
Goleszan 
Goplan 
Grabskiego 
Gradowa 
Grota-Roweckiego Gen. 
Grzmota-Skotnickiego Gen. 
Grójecka 
Gwiaździsta 
Górnośląska 
Głubczycka

H

Hajducka
Hallera Al. Gen.
(od nr 1-27 i 2-34)
Halna
Hauke Bossaka 
Henrykowska 
Hercena 
Hippiczna 
Hirszfelda Plac 
Hubala Mora 
Hubska 
Hufcowa

 
 
 

I

Indyjski Plac

J

Jabłeczna 
Jagodowa 
Jagodzińska 
Jantarowa 
Januszowicka 
Japońska 
Jarzynowa 
Jarzębinowa Al. 
Jasienicy Pawła 
Jaspisowa 
Jastrzębia 
Jaworowa Al. 
Jemeńska 
Jesienna 
Jesionowa 
Jeździecka 
Joannitów 
Jordańska 
Jutrzenki

K

Kalinowa 
Kamieniecka 
Kamienna
(od nr 1-67 i 2-80)
Kamienna
(od nr 69 i od nr 82 dk)
Kampinoska 
Karkonoska Al. 
Karmelkowa
(od nr 70 dk)
Karwiński 
Kasztanowa Al. 
Kasztelana Stanisława 
Katowicka 
Klasztorna 
Kleeberga Franciszka Gen. 
Klimasa 
Kobierzycka 
Kochłowicka 
Kolarska 
Komandorska
(od nr 5 dk i od nr 6 dk)
Komuny Paryskiej
(od 48 dk i od 43 dk) 
Komuny Paryskiej
(od nr 46 i do nr 41)
Konduktorska 
Koreańska 
Korfantego Wojciecha 
Kosmiczna 
Kostrzyńska 
Kozielska 
Końska 
Kościelna 
Kościuszki (od 123 dk)
Kościuszki
(od nr 81 do nr 109
i od nr 68 do nr 106)
Krakowska 
Krakusa 
Krasińskiego 
Krucza
(od nr 1-31 i 2-68)
Krynicka 
Kryniczna 
Krzycka 
Krzywa Grobla 
Ks. Klimasa Czesława 
Księska 
Kudowska 
Kujawska 
Kurpiów 
Kutnowska 
Kutrzeby Gen. 
Kwitnąca 
Kładka Parkowa 
Kładka Barani Skok 
Kładka Siedlecka 
Kładka na Grobli 
Kładka Żabia

L

Laotańska 
Laskowa
Leonarda da Vinci 
Letnia 
Lipowa Al. 
Lisia 
Lniana 
Lubuska (od nr 1-7)
Lwowska (od nr 63 dk i 45)
Lądecka

Ł

Łagiewnicka 
Łanowa 
Łubinowa 
Łuczan 
Łukasińskiego 
Łysogórska 
Łódzka 
Łączności

M

Maja 3-go 
Malinowa 
Mandżurska 
Marcepanowa 
Marsowa 
Masztalerza Płk. 
Mazowiecka 
Małachowskiego 
Miernicza 
Międzyleska 
Międzyrzecka 
Mongolski Plac 
Morelowa 
Morwowa 
Motylkowa 
Mościckiego 
Myszkowska 
Młoda

N

Na Grobli 
Na Niskich Łąkach 
Nasypowa 
Nefrytowa 
Nektarowa 
Nenckiego Marcelego 
Nenufarowa 
Nepalska 
Niemczańska 
Nizinna 
Nyska

 
 
 
 

O

Oboźna 
Obrońców Poczty Gdańskiej 
Oficerska 
Okrężna 
Okólna 
Opatowicka 
Opolska 
Oraczy 
Orla 
Orzechowa 
Orłowicza Mieczysława 
Otmuchowska 
Owocowa 
Owsiana 
Ołtaszyńska 
Ożynowa

P

Pabianicka 
Pachnąca 
Paczkowska 
Pakistańska 
Palestyńska 
Parafialna 
Partynicka 
Pawia do ul. Klasztornej 
Piechoty 
Piernikowa 
Pieszycka 
Pietrzykowicka 
Pionierów 
Piwniczna 
Piękna 
Piędziesięciu Bohaterów 
Piławska 
Pl. Konstytucji 
Plac Zgody 
Pocztowa 
Podchorążych 
Podwale (od nr 67 dk)
Pogodna 
Polarna 
Polna 
Popielskiego 
Poranna 
Poronińska 
Porzeczkowa 
Powiewna 
Powstańców Śląskich 
Poziomkowa 
Połabian 
Południowa 
Pretficza Bernarda
(od nr 2-28 i 1-17)
Prudnicka 
Przemysłowa 
Przestrzenna 
Przyjaźni 
Przystankowa 
Prądzyńskiego 
Pszczelarska 
Pszczyńska 
Puszczykowska 
Pułaskiego 
Pułtuska

R

Raciborska 
Racławicka 
Radarowa 
Radiowa 
Radosna 
Rapackiego Mariana 
Ratajów 
Rawska 
Redarów 
Rozmarynowa 
Rubinowa 
Rybnicka 
Rzepakowa 
Róży Wiatrów 
Rakowiecka

S

Sadowa 
Sanocka 
Sarnia 
Sedliczan 
Semaforowa 
Sernicka 
Sieradzka 
Siewców 
Siewierska 
Skarbowców 
Skibińskiego 
Skibowa 
Skierniewicka 
Skrajna 
Skwerowa 
Skwierzyńska
(od nr 1-21 i 2-24)
Smardzowska 
Snopkowa 
Sochaczewska 
Sokola
(od nr 25 dk i od nr 15 dk)
Sosnkowskiego Gen. 
Sosnowiecka 
Sowia 
Spadochroniarzy 
Spiska 
Spokojna 
Społeczna 
Stajenna 
Starodworska 
Starzyńskiego Stefana 
Storczykowa 
Strachowskiego Bartłomieja 
Strączkowa 
Studzienna 
Stysia Wincentego 
Sucharskiego Mjr. 
Sudecka 
Supińskiego 
Swobodna 
Sygnałowa 
Syjamska 
Synów Pułku 
Szafera 
Szarych Szeregów 
Szczepowa 
Szczytowa 
Szeli Jakuba Pl. 
Szmaragdowa 
Szronowa 
Sztabowa
(od nr 51 dk i od nr 36 dk)
Szybka 
Sąsiedzka 
Sępia 
Słoneczna 
Słotna 
Słowicza 
Słowińców

 
 
 
 

Ś

Śliczna 
Śliwkowa 
Ślężna 
Św. Jerzego 
Świeradowska 
Świstackiego 
Świt 
Świątnicka

T

Tarninowa 
Tarnogajska 
Tarnogórska 
Tatarska 
Tenisowa 
Terenowa 
Tomaszowska 
Topolowa 
Traktorowa 
Traugutta 
Trwała 
Turkusowa 
Turniejowa 
Tuwima 
Tybetańska 
Tyska

U

Uczniowska 
Ulanowskiego 
Unruga 
Upalna 
Ułańska

W

Wadowicka 
Waflowa 
Walońska 
Wandy 
Wapienna 
Warszawska 
Warsztatowa 
Wawrzyniaka Ks. 
Wałbrzyska 
Wesoła 
Wesołowskiego 
Wiaduktowa 
Widna 
Wieczorna 
Wieczysta 
Wieletów 
Wielka (od nr 1-59 i 2-54)
Wietnamska 
Wietrzna 
Wilcza 
Winogronowa 
Wiosenna 
Wiązowa Al. 
Wiąckowskiego 
Wiśniowa Al. 
Wodziasawska 
Wolbromska 
Wolinian 
Worcella 
Woskowa 
Wróblewskiego Plac 
Wybrzeże Słowackiego 
Wylotowa 
Wyścigowa 
Węgierska 
Włada Gen.

Z

Zabrodzka 
Zabrzańska 
Zagłębiowska 
Zalewowa 
Zamenhofa Plac 
Zaolziańska 
Zapałnicza 
Zaporoska
(od nr 8 dk i od nr 15 dk)
Zaruskiego 
Zaułek Browarny 
Zawierciańska 
Zawiszy Czarnego 
Zdrojna 
Zefirowa 
Zegiestowska 
Zgodna 
Zielińskiego Tadeusza
(od nr 19 dk i od nr 20 dk)
Ziemniaczana 
Zimowa 
Ziębicka 
Zmorskiego Romana. 
Zwiadowców 
Zwycięska 
Ząbkowicka 
Złotocka (od 116 do końca)

Ż

Żabia Ścieżka 
Żeńców 
Żniwna 
Żołnierska

 
 
 

Art.8 ust.5 ustawy o komornikach sądowych

Wierzyciel ma prawo wyboru komornika
na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
( Ustawa z dnia 24 maja 2007 r.
o zmianie ustawy o komornikach sądowych
i egzekucji oraz niektórych innych ustaw
Dz.U. z dnia 27.06.2007 r. Nr 112 poz.769 )

Numer rachunku bankowego

ING Bank Śląski S.A Oddział we Wrocławiu
10 1050 1575 1000 0090 7160 4756
Tytułem wpłaty należy podać:
Imię, Nazwisko ( nazwę firmy )
oraz koniecznie sygnaturę sprawy
( w formacie: KM 00/00 )